Menu
Nákupný košík

Šaty, tuniky

Bavlnený kúsok, ktoré nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Šaty majú dlhý rukáv, na ramienkach jemné volániky. Sú vyrobené z príjemného materiálu. Pekne sedia na postave. Možno ich použiť aj na legíny ako tuniku. Kombinovať ich môžete s teniskami ale aj balerínkami.NA prednej časti je obrázok s jem..
14,00€
Bez DPH:14,00€
Príjemný letný kúsok, ktoré nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Šaty majú krátky rukáv, vyrobené z príjemného materiálu. Pekne sedia na postave. Možno ich použiť aj na legíny ako tuniku. Kombinovať ich môžete s teniskami ale aj balerínkami.NA prednej časti je obrázok s jemným nápisom. Vhodné ..
12,00€
Bez DPH:12,00€
Nádherný letný kúsok, ktoré nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Šaty majú krátky rukáv, sú vyrobené z príjemného materiálu. Pekne sedia na postave. V páse a okolo ramien majú gumičku, takže pekne držia na mieste. Na spodnej časti majú jemný volánik. Pekne sa točia pre malé dievčatká. Vho..
18,00€
Bez DPH:18,00€
Krásne točité šatičky, ktoré vyčaria úsmev nejednej princeznej. Šaty majú krátky rukáv, vyrobené z príjemného materiálu. Pekne sedia na postave. NA prednej časti je obrázok známych rozprávkových sestier Anna a Elza z rozprávky ľadové kráľovstvo. Každá malá slečna pozná túto postavičku a ur..
15,00€
Bez DPH:15,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)