Menu
Nákupný košík
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. 

Tepláky, kraťasy

Chlapčenské teplákové kraťasy v kombinácií modrej a čiernej farby. Kraťasy majú vrecká. V páse je gumička a aj šnúrka, ktorou sa dá regulovať pás.Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Pekne sedia na postave. Vhodné na bežné nosenie do teplejších dní. Zloženie: 80% bavlna, 20% po..
9,00€
Bez DPH:7,50€
Chlapčenské teplákové kraťasy v šedej farbe. Kraťasy majú po bokoch vrecká. V páse je gumička a aj šnúrka, ktorou sa dá regulovať pás.Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Pekne sedia na postave. Vhodné na bežné nosenie do teplejších dní. Zloženie: 80% bavlna, 20% polyesterFotky..
9,00€
Bez DPH:7,50€
Chlapčenské teplákové kraťasy v kombinácií sivej, čiernej a zelenej farby. Kraťasy majú vrecká. V páse je gumička a aj šnúrka, ktorou sa dá regulovať pás.Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Pekne sedia na postave. Vhodné na bežné nosenie do teplejších dní. Zloženie: 80% bavlna..
9,00€
Bez DPH:7,50€
Chlapčenské teplákové kraťasy v modrej farbe. Kraťasy majú po bokoch vrecká. V páse je gumička a aj šnúrka, ktorou sa dá regulovať pás.Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Pekne sedia na postave. Vhodné na bežné nosenie do teplejších dní. Zloženie: 80% bavlna, 20% polyesterFotk..
9,00€
Bez DPH:7,50€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)