Menu
Nákupný košík

Pršiplášte

Dievčenský pršiplášť Frozen - modrý
Najpredávanejšie
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky Frozen - Anna a Elza. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť s motívom známej disney postavičky Minnie. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť Skye - ružový
Najpredávanejšie
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky paw patrol, konkrétne s postavičkou Skye. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je ružovej farby a na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% polynvinylc..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť Skye a Everest - ružový
Najpredávanejšie
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky paw patrol, konkrétne s postavičkami Skye a Everest. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je ružovej farby a na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)