Menu
Nákupný košík

Krátky rukáv

Hľadáte chlapčenské tričko, ktorým obdarujete svojho synčeka, či vnúčika? Tak ste správne. Detské trička sú najhlavnejším prvkom v šatníku a preto by Vám nemalo chýbať tričko s motívom tlapkovej patroly.Motív Paw patrol určite vyčarí úsmev na detskej tváričke. Tričko má krásny farebný obrázok a..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Hľadáte chlapčenské tričko, ktorým obdarujete svojho synčeka, či vnúčika? Tak ste správne. Detské trička sú najhlavnejším prvkom v šatníku a preto by Vám nemalo chýbať tričko s disney postavičkou Mickey.Rozprávkový motív určite vyčarí úsmev na detskej tváričke. Tričko má krásny farebný obrázok ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Chlapčenské tričko s krátkym rukávom a nápisom F26. Má farebný preliv z modrej do žltej farby. Krásne sýte farby na prvý pohľad. Tričko má klasický strih a pekne sedí na postave. Živé farby sú trendom tohto roku. Vyrobené z príjemného materiálu. Vhodné na bežné nosenie, do školy, či n..
8,00€
Bez DPH:8,00€
Chlapčenské tričko vyrobené z kvalitnej bavlny s elastanom. Tričko je pohodlné a pekne sedí na postave.Tyrkysová svieža farba je mladistvá a nadčasová, takže tričko je ideálne ako súčasť letnej alebo jarnej módy. Potlač písmen je kvalitné spracovaná, čiže kľudne ho môžete prať aj v práčke. Vhod..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)