Menu
Nákupný košík
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. 

Súpravy

Chlapčenská lyžiarska súprava zeleno-modrá Chlapčenská lyžiarska súprava zeleno-modrá
Najpredávanejšie
Lyžiarsky komplet pre chlapcov, ktorý splní Vaše očakávanie. Bundička je vyteplená kožušinou, kapucňa sa dá odopnúť.Nohavice majú vysoký pás s gumičkou, ktorý pekne zakryje kríže. Majú nastaviteľné traky. Pre lepšie obliekanie je na prednej časti zips. S týmto kompletom sa môžu Vaše detičk..
25,00€
Bez DPH:25,00€
Chlapčenská žltá súprava paw patrol
Najpredávanejšie
Chlapčenská súprava, ktorá je zložená z trička s dlhým rukávom a teplákov. Súprava je inšpirovaná známou rozprávkou Tlapková patrola.Je to obľúbený a vhodný kúsok na bežné nosenie. Komplet je vyrobený z kvalitného materiálu. Je možné ho použiť aj ako domáce oblečenie. Odporúčame o čís..
12,00€
Bez DPH:12,00€
Zimný overál pre chlapčekov, ktorý splní Vaše očakávanie. Zapínanie je na dva zipsy z prednej časti, pre jednoduchšie a rýchlejšie obliekanie dieťatka.Má kupucňu. Vyteplený je fleecom. V balení sú aj odnímateľné rukavičky a odnímateľné nôžky.Vrchný materiál je šuštiak.  Zloženie: 65%b..
19,00€
Bez DPH:19,00€
Modrá letná súprava Paw patrol
Najpredávanejšie
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek  s potlačou tlapkovej patroly.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov obľúbenej rozprávky.Vhodné na bežné nosenie do teplého počasia. Fotky môžu byť trošku skreslené a od..
8,00€
Bez DPH:8,00€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek  s potlačou Spidermana.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov spidermana.Vhodné na bežné nosenie do teplého počacia. Fotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa mô..
10,00€
Bez DPH:10,00€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov.Zložená z trička s potlačeným Mickey Mouse a tmavými kraťasami s modrým pásom. Kraťasy majú v páse gumičku. Vhodné pre bežné nosenie. Zloženie: 90% bavlna, 10% polyesterFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa môže mierne líšiť. ..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Modrá tepláková súprava minecraft
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou hrou Minecraft. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky aj hry. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok. Vhodné na bežné nosenie. Zloženie: 100% bavlnaF..
16,00€
Bez DPH:16,00€
Modrá tepláková súprava paw patrol
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou rozprávkou tlapkovej patroly. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok patrolky. Vhodné na bežné nosenie. Zložen..
14,00€
Bez DPH:14,00€
Modrá tepláková súprava spiderman
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná postavou spiderman. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov tohto hrdinu. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok spidermana. Vhodné na bežné nosenie. Zloženie: 100% bav..
14,00€
Bez DPH:14,00€
Sivá tepláková súprava minecraft
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou hrou Minecraft. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky aj hry. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok. Vhodné na bežné nosenie. Odporúčame o číslo väč..
16,00€
Bez DPH:16,00€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek s potlačou Paw patrola.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov rozprávky Paw patrol.Vhodné na bežné nosenie do teplého počasia. Zloženie: 100% bavlnaFotky môžu byť trošku skre..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Tmavomodrá tepláková súprava Patrol
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou rozprávkou tlapkovej patroly. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky. Mikina je cez hlavu s veľkým obrázkom. V páse i na rukávoch sú patenty. Tepláky majú logo patrol, v páse je gumička. Vhodné na bežné nosenie. Zlo..
14,00€
Bez DPH:14,00€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)