Menu
Nákupný košík
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. 

Súpravy

Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek  s potlačou tlapkovej patroly.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov obľúbenej rozprávky.Vhodné na bežné nosenie do teplého počasia. Fotky môžu byť trošku skreslené a od..
8,00€
Bez DPH:6,67€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek  s potlačou Spidermana.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov spidermana.Vhodné na bežné nosenie do teplého počacia. Fotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa mô..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov.Zložená z trička s potlačeným Mickey Mouse a tmavými kraťasami s modrým pásom. Kraťasy majú v páse gumičku. Vhodné pre bežné nosenie. Zloženie: 90% bavlna, 10% polyesterFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa môže mierne líšiť. ..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Modrá tepláková súprava paw patrol
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou rozprávkou tlapkovej patroly. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok patrolky. Vhodné na bežné nosenie. Zložen..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Sivá tepláková súprava minecraft
Novinka Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou hrou Minecraft. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky aj hry. Mikina je bez kapucne. V páse i na rukávoch je patent. Tepláky majú vrecká, v páse je gumička a obrázok. Vhodné na bežné nosenie. Zloženie: 100% bavlnaF..
15,00€
Bez DPH:12,50€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov. Zložená z trička a kraťasiek s potlačou Paw patrola.Kraťasy majú v páse gumičku. Obrázok je dobre spracovaný. Zaručene potešíte milovníkov rozprávky Paw patrol.Vhodné na bežné nosenie do teplého počasia. Zloženie: 100% bavlnaFotky môžu byť trošku skre..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Tmavomodrá tepláková súprava Patrol
Najpredávanejšie
Tepláková súprava inšpirovaná známou rozprávkou tlapkovej patroly. Týmto jedinečným kúskom zaručene potešíte fanúšikov rozprávky. Mikina je cez hlavu s veľkým obrázkom. V páse i na rukávoch sú patenty. Tepláky majú logo patrol, v páse je gumička. Vhodné na bežné nosenie. Zlo..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Letná dvojdielna súprava pre chlapcov.Zložená z trička s potlačeným Mickey Mouse a tmavými kraťasami s tyrkysovým pásom. Kraťasy majú v páse gumičku. Vhodné pre bežné nosenie. Zloženie: 90% bavlna, 10% polyesterFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa môže mierne líšiť. ..
9,50€ 12,00€
Bez DPH:7,92€
Letná dvojdielna súprava. Skladá sa zo zeleného trička s nápisom a modrých kraťasiek. Vhodné do letných dní. Zloženie: 100% bavlnaFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa môže mierne líšiť...
7,20€ 11,00€
Bez DPH:6,00€
Detská tepláková súprava. Súprava je zložená z mikiny a teplákov. Mikina je bez kapucne. Na rukávoch a v páse je patent. Tepláky sú zakončené patentom.Vhodné na bežné nosenie. Zloženie: 100% bavlnaFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby sa môže mierne líšiť. ..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)