Menu
Nákupný košík
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. 

Pršiplášte

Chlapčenský pršiplášť s motívom rozprávky cars. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu pevného nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je červenej farby s potlačou hlavného hrdinu MC Queena z rozprávky Cars. Vhodný do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotk..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Chlapčenský pršiplášť s motívom superhrdinu Spidermana.Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu pevného nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je modrej farby s transparentnými rukávmi a potlačou Spidermana.Vhodný do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotky môžu ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Chlapčenský pršiplášť s motívom rozprávky tlapková patrola.Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu pevného nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je námorníckej modrej farby s potlačou psíkov z rozprávky paw patrol.Vhodný do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFo..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť Frozen - modrý
Najpredávanejšie
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky Frozen - Anna a Elza. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť s motívom známej disney postavičky Minnie. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% PVCFotky môžu byť trošku skreslené a odtieň farby..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť Skye - ružový
Najpredávanejšie
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky paw patrol, konkrétne s postavičkou Skye. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je ružovej farby a na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% polynvinylc..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Dievčenský pršiplášť s motívom rozprávky paw patrol, konkrétne s postavičkami Skye a Everest. Vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu nepremokavého materiálu. Pršiplášť má kapucňu a zapína sa na cvoky. Je ružovej farby a na chrbte má veľký obrázok. Vhodné do daždivého počasia. Zloženie: 100% ..
8,50€
Bez DPH:8,50€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)